Grote voorraad

Snelle verzending door heel Europa

Ervaring en kennis

Nieuw en gebruikt







					
Alle categorieën
Volvo Penta / Marine parts
Volvo Penta / Marine parts

Volvo Penta onderdelen voor betrouwbare scheepsmotoren

Voor betrouwbare prestaties op het water zijn hoogwaardige onderdelen essentieel. In onze categorie Volvo Penta marine parts vind je een breed assortiment onderdelen voor onderhoud, reparatie en revisie van Volvo Penta scheepsmotoren. Of het nu gaat om recreatief varen of professioneel gebruik, goed onderhouden motoren zorgen voor veiligheid, efficiëntie en zorgeloos vaarplezier.

Volvo Penta staat wereldwijd bekend om duurzame en krachtige maritieme aandrijfsystemen. Om deze motoren in topconditie te houden, is het belangrijk om te kiezen voor passende en kwalitatieve onderdelen. Wij bieden onderdelen die geschikt zijn voor verschillende Volvo Penta motorseries, zodat je altijd de juiste match vindt voor jouw toepassing.

Alles voor onderhoud en reparatie van Volvo Penta motoren

Ons assortiment Volvo Penta onderdelen bestaat onder andere uit:

  • Filters (olie-, brandstof- en luchtfilters)
  • Impellers en waterpomponderdelen
  • Pakkingen en afdichtingen
  • Anodes
  • Koelsysteemonderdelen
  • Brandstofsysteemcomponenten
  • Motoronderdelen voor revisie en onderhoud
  • Smeermiddelen en vloeistoffen voor maritiem gebruik

Met de juiste onderdelen voorkom je storingen, verleng je de levensduur van de motor en zorg je voor optimale prestaties, ook onder zware omstandigheden op zee of binnenwateren.

Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren

Wij leveren onderdelen voor een breed scala aan Volvo Penta toepassingen, waaronder:

  • Binnenboordmotoren
  • Z-drive en stern-drive systemen
  • Diverse dieselmotor series
  • Klassieke en moderne Volvo Penta motoren

Of je nu bezig bent met regulier onderhoud of een complete revisie, wij helpen je om de juiste onderdelen te vinden voor jouw specifieke motorconfiguratie.

Waarom Volvo Penta onderdelen bij ons bestellen?

  • Breed assortiment voor onderhoud en reparatie.
  • Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren en systemen.
  • Kwaliteitsonderdelen van betrouwbare herkomst.
  • Snelle levering uit eigen voorraad.
  • Deskundig advies van specialisten in Volvo techniek.

Bestel eenvoudig jouw Volvo Penta marine parts en zorg ervoor dat jouw scheepsmotor betrouwbaar, krachtig en efficiënt blijft presteren. Zo ga je altijd met een gerust gevoel het water op.

  • ✓Kwaliteit gegarandeerd
  • ✓Betrouwbaar
  • ✓Snelle levering
  • ✓Voor alle Volvo's
Volvo Penta / Marine parts

Selecteer uw auto om de perfecte auto-onderdelen te vinden

NL

Of

1
2
3

Er is geen voertuig geselecteerd. Dit onderdeel is mogelijk niet compatibel met uw voertuig.

Koppelingsset Volvo C30 S40 V50

Productnummer: 727646
ART: 727646 / EAN:

Uw voordeel 20,0%
Prijs incl. btw.
€ 255,21 € 204,18

In stock
Leverdatum: 01-12-2026

Geaccepteerde betalingsopties

payment icons payment icons payment icons payment icons

Verzendopties

delivery_icon

DPD Nederland

Expresslevering

delivery_icon

UPS

Expresslevering

delivery_icon

PostNL

Expresslevering

delivery_icon

DHL

Expresslevering

Koppelingsset inclusief druklager 


Fabrikant Productnummer
VOLVO 30759883
VOLVO 30759970
VOLVO 30787789
VOLVO 31256055
VOLVO 31256199
VOLVO 31259635
VOLVO 31325444
FORD 1327853
FORD 1327854
FORD 1327855
FORD 1327856
FORD 1327859
FORD 1327860
FORD 1343810
FORD 1343811
FORD 1343812
FORD 1349428
FORD 1349429
FORD 1349430
FORD 1349431
FORD 1349432
FORD 1349433
FORD 1355806
FORD 1385806
FORD 1385807
FORD 1385808
FORD 1385822
FORD 1385825
FORD 1385829
FORD 1423902
FORD 1423913
FORD 1432454
FORD 1432483
FORD 1434878
FORD 1457641
FORD 1473808
FORD 1473814
FORD 1480708
FORD 1495800
FORD 1495872
FORD 1508667
FORD 1524556
FORD 1548409
FORD 1679190
FORD 1716731
FORD 1746881
FORD 3M51 7563 HA , 3M517563HA
FORD 3M51 7563 HB , 3M517563HB
FORD 3M51 7563 HC , 3M517563HC
FORD 3M51 7563 HD , 3M517563HD
FORD 3M51-7540-A1E , 3M517540A1E
FORD 3M51-7540-A1F , 3M517540A1F
FORD 3M51-7540-A1G , 3M517540A1G
FORD 3M51-7540-A1H , 3M517540A1H
FORD 3M51-7540-A1J , 3M517540A1J
FORD 3M51-7540-A1K , 3M517540A1K
FORD 3M51-7540-A2E , 3M517540A2E
FORD 3M51-7540-A2F , 3M517540A2F
FORD 3M51-7540-A2G , 3M517540A2G
FORD 3M51-7540-A2H , 3M517540A2H
FORD 3M51-7540-A3E , 3M517540A3E
FORD 3M51-7540-A3F , 3M517540A3F
FORD 3M51-7540H-1A , 3M517540H1A
FORD 3M51-7540H-1B , 3M517540H1B
FORD 3M51-7540H-1C , 3M517540H1C
FORD 3M51-7540H-1D , 3M517540H1D
FORD 3M51-7540H-2A , 3M517540H2A
FORD 3M51-7540H-2B , 3M517540H2B
FORD 3M51-7540H-2C , 3M517540H2C
FORD 3M51-7540H-3A , 3M517540H3A
FORD 3M51-7540H-3B , 3M517540H3B
FORD 3M51-7540H-3C , 3M517540H3C
FORD 3M51-7550H-1A , 3M517550H1A
FORD 3M51-7550H-1B , 3M517550H1B
FORD 3M51-7550H-1C , 3M517550H1C
FORD 3M51-7550H-2A , 3M517550H2A
FORD 3M51-7550H-2B , 3M517550H2B
FORD 3M51-7550H-3A , 3M517550H3A
FORD 3M51-7550H-3B , 3M517550H3B
FORD 3M51-7A564-AG , 3M517A564AG
FORD 3M51-7A564-AH , 3M517A564AH
FORD 3M517540A1E
FORD 3M517540A1F
FORD 3M517540A1G
FORD 3M517540A1H
FORD 3M517540A1J
FORD 3M517540A1K
FORD 3M517540A2E
FORD 3M517540A2F
FORD 3M517540A2G
FORD 3M517540A2H
FORD 3M517540A3E
FORD 3M517540A3F
FORD 3M517540H1A
FORD 3M517540H1B
FORD 3M517540H1C
FORD 3M517540H1D
FORD 3M517540H2A
FORD 3M517540H2B
FORD 3M517540H2C
FORD 3M517540H3A
FORD 3M517540H3B
FORD 3M517540H3C
FORD 3M517550H1A
FORD 3M517550H1B
FORD 3M517550H1C
FORD 3M517550H2A
FORD 3M517550H2B
FORD 3M517550H3A
FORD 3M517550H3B
FORD 3M517563HA
FORD 3M517563HB
FORD 3M517563HC
FORD 3M517563HD
FORD 3M517A564AG
FORD 3M517A564AH
FORD 5M 51 5K254 AAA , 5M515K254AAA
FORD 5M515K254AAA
FORD 7G91-7A564-AA , 7G917A564AA
FORD 7G91-7A564-AB , 7G917A564AB
FORD 7G91-7A564-AC , 7G917A564AC
FORD 7G917A564AA
FORD 7G917A564AB
FORD 7G917A564AC
FORD 8V21-7540-E1A , 8V217540E1A
FORD 8V217540E1A
FORD RM 3M 51754 0AF , RM3M517540AF
FORD RM 3M 51754 0AH , RM3M517540AH
FORD RM 3M 51754 0HC , RM3M517540HC
FORD RM 3M 51754 0HD , RM3M517540HD
FORD RM3M517540A1K
FORD RM3M517540AF
FORD RM3M517540AH
FORD RM3M517540HC
FORD RM3M517540HD
FORD RM8V217540E1A
FORD (CHANGAN) 3M51 7550 H1B , 3M517550H1B
FORD (CHANGAN) 3M51 7550 H1C , 3M517550H1C
FORD (CHANGAN) 3M51 7550 H2B , 3M517550H2B
FORD (CHANGAN) 3M51 7550 H2C , 3M517550H2C
FORD (CHANGAN) 3M51 7550 H3C , 3M517550H3C
FORD (CHANGAN) 3M51-7A564-AG , 3M517A564AG
FORD (CHANGAN) 3M51-7A564-AH , 3M517A564AH
FORD (CHANGAN) 3M517550H1B
FORD (CHANGAN) 3M517550H1C
FORD (CHANGAN) 3M517550H2B
FORD (CHANGAN) 3M517550H2C
FORD (CHANGAN) 3M517550H3C
FORD (CHANGAN) 3M517A564AG
FORD (CHANGAN) 3M517A564AH
FORD (CHANGAN) 7G91-7A564-AB , 7G917A564AB
FORD (CHANGAN) 7G91-7A564-AC , 7G917A564AC
FORD (CHANGAN) 7G917A564AB
FORD (CHANGAN) 7G917A564AC
FORD (CHANGAN) ED8G 7550 AA , ED8G7550AA
FORD (CHANGAN) ED8G 7563 AA , ED8G7563AA
FORD (CHANGAN) ED8G7550AA
FORD (CHANGAN) ED8G7563AA
Usage nummers
622 3226 33
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
VOLVO VOLVO
Alternatieve producten (4)
Druklager Volvo C30 S40 V50
381293
Prijs incl. btw. € 105,39 € 84,31
Koppelingsset Volvo S40 V50
705997
Prijs incl. btw. € 292,31 € 233,84
Koppelingsset Volvo C30 S40 V50
727620
Prijs incl. btw. € 181,74 € 145,39
Druklager Volvo C30 S40 V50
1109991
Prijs incl. btw. € 106,02 € 84,82

Heeft u vragen over dit product? Neem dan gerust contact met ons op.

Uw laatst bekeken producten (3)

Op voorraad
Vanaf € 360,80 € 288,63
Op voorraad
Vanaf € 292,31 € 233,84

Schaeffler LuK

Contactgegevens van het merk

Bestanden

Er zijn geen bestanden om te downloaden

FAQ

4.5 / 5 (20 reviews)
Onze klanten zijn erg tevreden met ons.
''Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam. Ziet je nog als mens en niet als een nummer. Als twee vrouwen in een toch wel mannenwereld met respect behandeld. Super fijn mannen!!!''
Bekijk reviews

© 2026 Willems Classics V.O.F..nl - Alle rechten voorbehouden