Grote voorraad

Snelle verzending door heel Europa

Ervaring en kennis

Nieuw en gebruikt







					
Alle categorieën
Volvo Penta / Marine parts
Volvo Penta / Marine parts

Volvo Penta onderdelen voor betrouwbare scheepsmotoren

Voor betrouwbare prestaties op het water zijn hoogwaardige onderdelen essentieel. In onze categorie Volvo Penta marine parts vind je een breed assortiment onderdelen voor onderhoud, reparatie en revisie van Volvo Penta scheepsmotoren. Of het nu gaat om recreatief varen of professioneel gebruik, goed onderhouden motoren zorgen voor veiligheid, efficiëntie en zorgeloos vaarplezier.

Volvo Penta staat wereldwijd bekend om duurzame en krachtige maritieme aandrijfsystemen. Om deze motoren in topconditie te houden, is het belangrijk om te kiezen voor passende en kwalitatieve onderdelen. Wij bieden onderdelen die geschikt zijn voor verschillende Volvo Penta motorseries, zodat je altijd de juiste match vindt voor jouw toepassing.

Alles voor onderhoud en reparatie van Volvo Penta motoren

Ons assortiment Volvo Penta onderdelen bestaat onder andere uit:

  • Filters (olie-, brandstof- en luchtfilters)
  • Impellers en waterpomponderdelen
  • Pakkingen en afdichtingen
  • Anodes
  • Koelsysteemonderdelen
  • Brandstofsysteemcomponenten
  • Motoronderdelen voor revisie en onderhoud
  • Smeermiddelen en vloeistoffen voor maritiem gebruik

Met de juiste onderdelen voorkom je storingen, verleng je de levensduur van de motor en zorg je voor optimale prestaties, ook onder zware omstandigheden op zee of binnenwateren.

Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren

Wij leveren onderdelen voor een breed scala aan Volvo Penta toepassingen, waaronder:

  • Binnenboordmotoren
  • Z-drive en stern-drive systemen
  • Diverse dieselmotor series
  • Klassieke en moderne Volvo Penta motoren

Of je nu bezig bent met regulier onderhoud of een complete revisie, wij helpen je om de juiste onderdelen te vinden voor jouw specifieke motorconfiguratie.

Waarom Volvo Penta onderdelen bij ons bestellen?

  • Breed assortiment voor onderhoud en reparatie.
  • Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren en systemen.
  • Kwaliteitsonderdelen van betrouwbare herkomst.
  • Snelle levering uit eigen voorraad.
  • Deskundig advies van specialisten in Volvo techniek.

Bestel eenvoudig jouw Volvo Penta marine parts en zorg ervoor dat jouw scheepsmotor betrouwbaar, krachtig en efficiënt blijft presteren. Zo ga je altijd met een gerust gevoel het water op.

  • ✓Kwaliteit gegarandeerd
  • ✓Betrouwbaar
  • ✓Snelle levering
  • ✓Voor alle Volvo's
Volvo Penta / Marine parts

Selecteer uw auto om de perfecte auto-onderdelen te vinden

NL

Of

1
2
3

Er is geen voertuig geselecteerd. Dit onderdeel is mogelijk niet compatibel met uw voertuig.

Koppelingsset Volvo 440 460 480

Productnummer: 381373
ART: 381373 / EAN:

Uw voordeel 20,0%
Prijs incl. btw.
€ 105,92 € 84,74

In stock
Leverdatum: 01-12-2026

Geaccepteerde betalingsopties

payment icons payment icons payment icons payment icons

Verzendopties

delivery_icon

DPD Nederland

Expresslevering

delivery_icon

UPS

Expresslevering

delivery_icon

PostNL

Expresslevering

delivery_icon

DHL

Expresslevering

Koppelingsset inclusief druklager 


Fabrikant Productnummer
VOLVO 3344287
VOLVO 3411119
VOLVO 3436635
VOLVO 3467124
VOLVO 34671248
RENAULT 77 00 725 237 , 7700725237
RENAULT 77 00 727 965 , 7700727965
RENAULT 77 00 734 176 , 7700734176
RENAULT 77 00 739 633 , 7700739633
RENAULT 77 00 743 120 , 7700743120
RENAULT 77 00 743 123 , 7700743123
RENAULT 77 00 743 124 , 7700743124
RENAULT 77 00 743 230 , 7700743230
RENAULT 77 00 749 879 , 7700749879
RENAULT 77 00 850 865 , 7700850865
RENAULT 77 00 853 961 , 7700853961
RENAULT 77 00 857 480 , 7700857480
RENAULT 77 00 857 482 , 7700857482
RENAULT 77 00 864 886 , 7700864886
RENAULT 77 00 864 887 , 7700864887
RENAULT 77 00 869 415 , 7700869415
RENAULT 77 01 464 045 , 7701464045
RENAULT 77 01 464 122 , 7701464122
RENAULT 77 01 465 180 , 7701465180
RENAULT 77 04 001 430 , 7704001430
RENAULT 77 11 134 063 , 7711134063
RENAULT 7700725237
RENAULT 7700727965
RENAULT 7700734176
RENAULT 7700739633
RENAULT 7700743120
RENAULT 7700743123
RENAULT 7700743124
RENAULT 7700743230
RENAULT 7700749879
RENAULT 7700850865
RENAULT 7700853961
RENAULT 7700857480
RENAULT 7700857482
RENAULT 7700864886
RENAULT 7700864887
RENAULT 7700869415
RENAULT 7701464045
RENAULT 7701464122
RENAULT 7701465180
RENAULT 7704001430
RENAULT 7711134063
Usage nummers
620 0342 00
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
VOLVO VOLVO
Alternatieve producten (1)
Koppelingsset Volvo 440 460
381405
Prijs incl. btw. € 157,57 € 126,06

Heeft u vragen over dit product? Neem dan gerust contact met ons op.

Uw laatst bekeken producten (1)

Op voorraad
Vanaf € 42,08 € 33,66

Schaeffler LuK

Contactgegevens van het merk

Bestanden

Er zijn geen bestanden om te downloaden

FAQ

4.5 / 5 (20 reviews)
Onze klanten zijn erg tevreden met ons.
''Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam. Ziet je nog als mens en niet als een nummer. Als twee vrouwen in een toch wel mannenwereld met respect behandeld. Super fijn mannen!!!''
Bekijk reviews

© 2026 Willems Classics V.O.F..nl - Alle rechten voorbehouden