Grote voorraad

Snelle verzending door heel Europa

Ervaring en kennis

Nieuw en gebruikt







					
Alle categorieën
Volvo Penta / Marine parts
Volvo Penta / Marine parts

Volvo Penta onderdelen voor betrouwbare scheepsmotoren

Voor betrouwbare prestaties op het water zijn hoogwaardige onderdelen essentieel. In onze categorie Volvo Penta marine parts vind je een breed assortiment onderdelen voor onderhoud, reparatie en revisie van Volvo Penta scheepsmotoren. Of het nu gaat om recreatief varen of professioneel gebruik, goed onderhouden motoren zorgen voor veiligheid, efficiëntie en zorgeloos vaarplezier.

Volvo Penta staat wereldwijd bekend om duurzame en krachtige maritieme aandrijfsystemen. Om deze motoren in topconditie te houden, is het belangrijk om te kiezen voor passende en kwalitatieve onderdelen. Wij bieden onderdelen die geschikt zijn voor verschillende Volvo Penta motorseries, zodat je altijd de juiste match vindt voor jouw toepassing.

Alles voor onderhoud en reparatie van Volvo Penta motoren

Ons assortiment Volvo Penta onderdelen bestaat onder andere uit:

  • Filters (olie-, brandstof- en luchtfilters)
  • Impellers en waterpomponderdelen
  • Pakkingen en afdichtingen
  • Anodes
  • Koelsysteemonderdelen
  • Brandstofsysteemcomponenten
  • Motoronderdelen voor revisie en onderhoud
  • Smeermiddelen en vloeistoffen voor maritiem gebruik

Met de juiste onderdelen voorkom je storingen, verleng je de levensduur van de motor en zorg je voor optimale prestaties, ook onder zware omstandigheden op zee of binnenwateren.

Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren

Wij leveren onderdelen voor een breed scala aan Volvo Penta toepassingen, waaronder:

  • Binnenboordmotoren
  • Z-drive en stern-drive systemen
  • Diverse dieselmotor series
  • Klassieke en moderne Volvo Penta motoren

Of je nu bezig bent met regulier onderhoud of een complete revisie, wij helpen je om de juiste onderdelen te vinden voor jouw specifieke motorconfiguratie.

Waarom Volvo Penta onderdelen bij ons bestellen?

  • Breed assortiment voor onderhoud en reparatie.
  • Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren en systemen.
  • Kwaliteitsonderdelen van betrouwbare herkomst.
  • Snelle levering uit eigen voorraad.
  • Deskundig advies van specialisten in Volvo techniek.

Bestel eenvoudig jouw Volvo Penta marine parts en zorg ervoor dat jouw scheepsmotor betrouwbaar, krachtig en efficiënt blijft presteren. Zo ga je altijd met een gerust gevoel het water op.

  • ✓Kwaliteit gegarandeerd
  • ✓Betrouwbaar
  • ✓Snelle levering
  • ✓Voor alle Volvo's
Volvo Penta / Marine parts

Selecteer uw auto om de perfecte auto-onderdelen te vinden

NL

Of

1
2
3

Er is geen voertuig geselecteerd. Dit onderdeel is mogelijk niet compatibel met uw voertuig.

Distributieset Volvo 30731727

Productnummer: 2972243
ART: 2972243 / EAN:

Uw voordeel 20,0%
Prijs incl. btw.
€ 116,40 € 93,12

Leverdatum: 29-10-2026

Geaccepteerde betalingsopties

payment icons payment icons payment icons payment icons

Verzendopties

delivery_icon

DPD Nederland

Expresslevering

delivery_icon

UPS

Expresslevering

delivery_icon

PostNL

Expresslevering

delivery_icon

DHL

Expresslevering

Volvo C30 passend op ieder modeljaar met benzine 5 cilinder motor

Volvo C70 -2005 passend op ieder modeljaar vanaf motornummer 3192746- met 5 cilinder benzine 20V motor (alleen voor auto's met handmatige geleider poulie)

Volvo C70 2006- passend op ieder modeljaar met benzine 5 cilinder motor 

Volvo S40 V50 2004- passend op ieder modeljaar met benzine 5 cilinder motor

Volvo S60 I -2009 passend op ieder modeljaar met benzine motor vanaf motornummer 3188689-

Volvo S60 2011-2018 passend op ieder modeljaar met benzine 5 cilinder motor

Volvo S60 CC / V60 CC -2018 passend op ieder modeljaar met B5254T12 / B5254T14 motor

Volvo S70 / V70 / V70 XC I -2000 passend op ieder modeljaar benzine 5 cilinder 20V motor vanaf motornummer 3192746- (Alleen voor auto's met handmatige geleider poulie)

Volvo S80 -2006 passend op ieder modeljaar benzine 5 cilinder motor vanaf motornummer 3188689-

Volvo S80 2007- passend op ieder modeljaar benzine 5 cilinder motor

Volvo V40 / V40 CC 2013- passend op ieder modeljaar benzine 5 cilinder motor 

Volvo V60 2011-2018 passend op ieder modeljaar met benzine 5 cilinder motor

Volvo V70 / XC70 2001-2007 passend op ieder modeljaar benzine motor vanaf motornummer 3188689-

Volvo V70 XC70 2008- passend op ieder modeljaar met benzine 5 cilinder motor

Volvo XC60 -2017 passend op ieder modeljaar met B5254T12 of B5254T14 motor

Volvo XC90 -2014 passend op ieder modeljaar benzine 5 cilinder motor vanaf motornummer 3188689-

*C70 -2005 / S60 -2009 / S80 -2006 / S70 V70I V70II V70XC XC70 XC90
Controleer motornummer!








   

Fabrikant Productnummer
VOLVO 272329
VOLVO 274338
VOLVO 274518
VOLVO 30637955
VOLVO 30677832
VOLVO 30731727
VOLVO 31251254
VOLVO 8627484
VOLVO 8630590
VOLVO 9146376
VOLVO 91463760
VOLVO 9146377
VOLVO 91463778
VOLVO 91463779
VOLVO 9440383
RENAULT 74 38 627 484 , 7438627484
RENAULT 74 38 630 590 , 7438630590
RENAULT 74 39 146 376 , 7439146376
RENAULT 74 39 146 377 , 7439146377
RENAULT 74 39 440 383 , 7439440383
RENAULT 7438627484
RENAULT 7438630590
RENAULT 7439146376
RENAULT 7439146377
RENAULT 7439440383
FORD 1371715
FORD 1371753
FORD 1388493
FORD 1726568
FORD 3063 7955 , 30637955
FORD 30637955
FORD 6G9N-6K254-BA , 6G9N6K254BA
FORD 6G9N6K254BA
FORD 6M5G-6K254-AA , 6M5G6K254AA
FORD 6M5G-6M250-AA , 6M5G6M250AA
FORD 6M5G6K254AA
FORD 6M5G6M250AA
FORD BF6N-6M260-AA , BF6N6M260AA
FORD BF6N6M260AA
Usage nummers
Winkel Kruizinga box 16
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
VOLVO VOLVO
Alternatieve producten (1)
Distributieset Volvo 30758261
3022553
Prijs incl. btw. € 114,68 € 91,74

Heeft u vragen over dit product? Neem dan gerust contact met ons op.

Schaeffler INA

Contactgegevens van het merk
Koolhovenstraat 2, 3772 MT Barneveld, Nederland
+31 342 40 30 00
[email protected]

Bestanden

Er zijn geen bestanden om te downloaden

FAQ

4.5 / 5 (20 reviews)
Onze klanten zijn erg tevreden met ons.
''Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam. Ziet je nog als mens en niet als een nummer. Als twee vrouwen in een toch wel mannenwereld met respect behandeld. Super fijn mannen!!!''
Bekijk reviews

© 2026 Willems Classics V.O.F..nl - Alle rechten voorbehouden