Grote voorraad

Snelle verzending door heel Europa

Ervaring en kennis

Nieuw en gebruikt







					
Alle categorieën
Volvo Penta / Marine parts
Volvo Penta / Marine parts

Volvo Penta onderdelen voor betrouwbare scheepsmotoren

Voor betrouwbare prestaties op het water zijn hoogwaardige onderdelen essentieel. In onze categorie Volvo Penta marine parts vind je een breed assortiment onderdelen voor onderhoud, reparatie en revisie van Volvo Penta scheepsmotoren. Of het nu gaat om recreatief varen of professioneel gebruik, goed onderhouden motoren zorgen voor veiligheid, efficiëntie en zorgeloos vaarplezier.

Volvo Penta staat wereldwijd bekend om duurzame en krachtige maritieme aandrijfsystemen. Om deze motoren in topconditie te houden, is het belangrijk om te kiezen voor passende en kwalitatieve onderdelen. Wij bieden onderdelen die geschikt zijn voor verschillende Volvo Penta motorseries, zodat je altijd de juiste match vindt voor jouw toepassing.

Alles voor onderhoud en reparatie van Volvo Penta motoren

Ons assortiment Volvo Penta onderdelen bestaat onder andere uit:

  • Filters (olie-, brandstof- en luchtfilters)
  • Impellers en waterpomponderdelen
  • Pakkingen en afdichtingen
  • Anodes
  • Koelsysteemonderdelen
  • Brandstofsysteemcomponenten
  • Motoronderdelen voor revisie en onderhoud
  • Smeermiddelen en vloeistoffen voor maritiem gebruik

Met de juiste onderdelen voorkom je storingen, verleng je de levensduur van de motor en zorg je voor optimale prestaties, ook onder zware omstandigheden op zee of binnenwateren.

Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren

Wij leveren onderdelen voor een breed scala aan Volvo Penta toepassingen, waaronder:

  • Binnenboordmotoren
  • Z-drive en stern-drive systemen
  • Diverse dieselmotor series
  • Klassieke en moderne Volvo Penta motoren

Of je nu bezig bent met regulier onderhoud of een complete revisie, wij helpen je om de juiste onderdelen te vinden voor jouw specifieke motorconfiguratie.

Waarom Volvo Penta onderdelen bij ons bestellen?

  • Breed assortiment voor onderhoud en reparatie.
  • Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren en systemen.
  • Kwaliteitsonderdelen van betrouwbare herkomst.
  • Snelle levering uit eigen voorraad.
  • Deskundig advies van specialisten in Volvo techniek.

Bestel eenvoudig jouw Volvo Penta marine parts en zorg ervoor dat jouw scheepsmotor betrouwbaar, krachtig en efficiënt blijft presteren. Zo ga je altijd met een gerust gevoel het water op.

  • ✓Kwaliteit gegarandeerd
  • ✓Betrouwbaar
  • ✓Snelle levering
  • ✓Voor alle Volvo's
Volvo Penta / Marine parts

Selecteer uw auto om de perfecte auto-onderdelen te vinden

NL

Of

1
2
3

Er is geen voertuig geselecteerd. Dit onderdeel is mogelijk niet compatibel met uw voertuig.

Startmotor 1,4 KW Volvo 8251551

Productnummer: 3471560
ART: 3471560 / EAN:

Prijs excl. btw.
€ 34,00

Leverdatum: 29-10-2026

Geaccepteerde betalingsopties

payment icons payment icons payment icons payment icons

Verzendopties

delivery_icon

DPD Nederland

Expresslevering

delivery_icon

UPS

Expresslevering

delivery_icon

PostNL

Expresslevering

delivery_icon

DHL

Expresslevering

Startmotor 1,4 KW 

Volvo 8251551 / 5003810 / 5003918 / 8111302 / 8602084 / 8602085 / 9128421 / 9162618

C70 I 1999-2005
S40 V40 -2004 ieder modeljaar benzine motor (Behalve B4184SJ/SM motor)  
S60 I -2006 iedere benzine motor
S60 I 2007-2009 iedere benzine motor tm VIN -600045 
S70 V70 1999-2000 iedere benzine motor
V70 XC I 1999-2000
S80 I -2005 iedere 5 cilinder benzine motor
S80 I modeljaar 2006 iedere 5 cilinder benzine motor tm VIN -446475
V70 2001-2007 -2006 iedere benzine motor
V70 2001-2007 vanaf modeljaar 2007- iedere benzine motor tm VIN -617801
XC70 2001-2007 -2006 iedere benzine motor
XC70 2001-2007 vanaf modeljaar 2007- iedere benzine motor tm VIN -254140
XC90 -2014 -2006 iedere 5 cilinder benzine motor
XC90 -2014 modeljaar 2007 iedere 5 cilinder benzine motor tm VIN -328408

   

Fabrikant Productnummer
VOLVO 0 001 108 166 , 0001108166
VOLVO 0 001 108 167 , 0001108167
VOLVO 0001108166
VOLVO 0001108167
VOLVO 1 363 451 , 1363451
VOLVO 13 634 51 , 1363451
VOLVO 1363451
VOLVO 1363451-0 , 13634510
VOLVO 1363451-4 , 13634514
VOLVO 1363451.4 , 13634514
VOLVO 13634510
VOLVO 13634514
VOLVO 1363912
VOLVO 30 658 564 , 30658564
VOLVO 30 658 565 , 30658565
VOLVO 30 815 466 , 30815466
VOLVO 30 819 127 , 30819127
VOLVO 30358564
VOLVO 30658564
VOLVO 30658565
VOLVO 30815466
VOLVO 30819127
VOLVO 36050275
VOLVO 36050277
VOLVO 5003810
VOLVO 5003810-0 , 50038100
VOLVO 5003810-8 , 50038108
VOLVO 5003810.8 , 50038108
VOLVO 50038100
VOLVO 50038108
VOLVO 5003918
VOLVO 5003918-0 , 50039180
VOLVO 5003918-9 , 50039189
VOLVO 5003918.9 , 50039189
VOLVO 50039180
VOLVO 50039189
VOLVO 8 111 302 , 8111302
VOLVO 8 251 551 , 8251551
VOLVO 8 602 084 , 8602084
VOLVO 8 602 085 , 8602085
VOLVO 81 113 02 , 8111302
VOLVO 8111302
VOLVO 8111302-0 , 81113020
VOLVO 8111302-9 , 81113029
VOLVO 8111302.9 , 81113029
VOLVO 81113020
VOLVO 81113029
VOLVO 82 515 51 , 8251551
VOLVO 8251551
VOLVO 8251551
VOLVO 8251551-0 , 82515510
VOLVO 8251551-1 , 82515511
VOLVO 82515510
VOLVO 82515511
VOLVO 86 020 84 , 8602084
VOLVO 86 020 85 , 8602085
VOLVO 86 021 04 , 8602104
VOLVO 8602084
VOLVO 8602084.9 , 86020849
VOLVO 86020849
VOLVO 8602085
VOLVO 8602085-0 , 86020850
VOLVO 8602085-6 , 86020856
VOLVO 8602085.6 , 86020856
VOLVO 86020850
VOLVO 86020856
VOLVO 8602104
VOLVO 8602104-0 , 86021040
VOLVO 8602104-5 , 86021045
VOLVO 86021040
VOLVO 86021045
VOLVO 9 128 421 , 9128421
VOLVO 9 162 617 , 9162617
VOLVO 9 162 618 , 9162618
VOLVO 91 284 21 , 9128421
VOLVO 91 626 17 , 9162617
VOLVO 91 626 18 , 9162618
VOLVO 9128421
VOLVO 9128421-0 , 91284210
VOLVO 9128421-6 , 91284216
VOLVO 9128421.6 , 91284216
VOLVO 91284210
VOLVO 91284216
VOLVO 9162401
VOLVO 9162617
VOLVO 9162618
VOLVO 9162618-4 , 91626184
VOLVO 91626184
VOLVO 9442201
Usage nummers
GK 20
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
VOLVO VOLVO

Heeft u vragen over dit product? Neem dan gerust contact met ons op.

Used parts Volvo

Contactgegevens van het merk
Volvo Car Corporation Headquarters, Gunnar Engellaus Väg, Gothenburg, Zweden
[email protected]

Bestanden

Er zijn geen bestanden om te downloaden

FAQ

4.5 / 5 (20 reviews)
Onze klanten zijn erg tevreden met ons.
''Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam. Ziet je nog als mens en niet als een nummer. Als twee vrouwen in een toch wel mannenwereld met respect behandeld. Super fijn mannen!!!''
Bekijk reviews

© 2026 Willems Classics V.O.F..nl - Alle rechten voorbehouden