Grote voorraad

Snelle verzending door heel Europa

Ervaring en kennis

Nieuw en gebruikt







					
Alle categorieën
Volvo Penta / Marine parts
Volvo Penta / Marine parts

Volvo Penta onderdelen voor betrouwbare scheepsmotoren

Voor betrouwbare prestaties op het water zijn hoogwaardige onderdelen essentieel. In onze categorie Volvo Penta marine parts vind je een breed assortiment onderdelen voor onderhoud, reparatie en revisie van Volvo Penta scheepsmotoren. Of het nu gaat om recreatief varen of professioneel gebruik, goed onderhouden motoren zorgen voor veiligheid, efficiëntie en zorgeloos vaarplezier.

Volvo Penta staat wereldwijd bekend om duurzame en krachtige maritieme aandrijfsystemen. Om deze motoren in topconditie te houden, is het belangrijk om te kiezen voor passende en kwalitatieve onderdelen. Wij bieden onderdelen die geschikt zijn voor verschillende Volvo Penta motorseries, zodat je altijd de juiste match vindt voor jouw toepassing.

Alles voor onderhoud en reparatie van Volvo Penta motoren

Ons assortiment Volvo Penta onderdelen bestaat onder andere uit:

  • Filters (olie-, brandstof- en luchtfilters)
  • Impellers en waterpomponderdelen
  • Pakkingen en afdichtingen
  • Anodes
  • Koelsysteemonderdelen
  • Brandstofsysteemcomponenten
  • Motoronderdelen voor revisie en onderhoud
  • Smeermiddelen en vloeistoffen voor maritiem gebruik

Met de juiste onderdelen voorkom je storingen, verleng je de levensduur van de motor en zorg je voor optimale prestaties, ook onder zware omstandigheden op zee of binnenwateren.

Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren

Wij leveren onderdelen voor een breed scala aan Volvo Penta toepassingen, waaronder:

  • Binnenboordmotoren
  • Z-drive en stern-drive systemen
  • Diverse dieselmotor series
  • Klassieke en moderne Volvo Penta motoren

Of je nu bezig bent met regulier onderhoud of een complete revisie, wij helpen je om de juiste onderdelen te vinden voor jouw specifieke motorconfiguratie.

Waarom Volvo Penta onderdelen bij ons bestellen?

  • Breed assortiment voor onderhoud en reparatie.
  • Geschikt voor diverse Volvo Penta motoren en systemen.
  • Kwaliteitsonderdelen van betrouwbare herkomst.
  • Snelle levering uit eigen voorraad.
  • Deskundig advies van specialisten in Volvo techniek.

Bestel eenvoudig jouw Volvo Penta marine parts en zorg ervoor dat jouw scheepsmotor betrouwbaar, krachtig en efficiënt blijft presteren. Zo ga je altijd met een gerust gevoel het water op.

  • ✓Kwaliteit gegarandeerd
  • ✓Betrouwbaar
  • ✓Snelle levering
  • ✓Voor alle Volvo's
Volvo Penta / Marine parts

Selecteer uw auto om de perfecte auto-onderdelen te vinden

NL

Of

1
2
3

Er is geen voertuig geselecteerd. Dit onderdeel is mogelijk niet compatibel met uw voertuig.

Spanrol distributieriem Volvo 30638277

Productnummer: 4017806
ART: 4017806 / EAN:

Uw voordeel 20,0%
Prijs incl. btw.
€ 47,00 € 37,59

Leverdatum: 29-10-2026

Geaccepteerde betalingsopties

payment icons payment icons payment icons payment icons

Verzendopties

delivery_icon

DPD Nederland

Expresslevering

delivery_icon

UPS

Expresslevering

delivery_icon

PostNL

Expresslevering

delivery_icon

DHL

Expresslevering

 Spanrol distributie riem

Voor auto's met handmatige geleide-rol

C70 -2005 ieder modeljaar vanaf motornummer 1266128-

S40 V40 -2004 ieder modeljaar benzine turbo motor vanaf motornummer 1219754-
S40 V40 -2004 ieder modeljaar benzine motor zonder turbo (B4184SJ/SM uitgesloten) vanaf motornummer 1266196-

S60 -2009 ieder modeljaar tm motornummer -3188688 benzine motor zonder turbo
S60 -2009 ieder modeljaar tm motornummer -3188688 B5204T5 / B5234T- / B5244T- / B5254T2

S70 V70 -2000 ieder modeljar benzine motor vanaf motornummer 1266128-

S80 -2006 ieder modeljaar benzine 5 cilinder motor tm motornummer -3188688

V70 2001-2007 ieder modeljaar tm motornummer -3188688 benzine motor zonder turbo
V70 2001-2007 ieder modeljaar tm motornummer -3188688 B5204T5 / B5234T- / B5244T- / B5254T2

V70 XC I -2000 ieder modeljaar vanaf motornummer 1266128-

XC70 2001-2007 ieder modeljaar benzine motor tm motornummer -3188688

XC90 -2014 ieder modeljaar benzine 5 cilinder motor tm motornummer -3188688   

Fabrikant Productnummer
VOLVO 30638277
VOLVO 30677191
VOLVO 30758261
VOLVO 8642251
VOLVO 8670484
VOLVO 9440329
Usage nummers
Winkel J10 3
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
VOLVO VOLVO

Heeft u vragen over dit product? Neem dan gerust contact met ons op.

Schaeffler INA

Contactgegevens van het merk
Koolhovenstraat 2, 3772 MT Barneveld, Nederland
+31 342 40 30 00
[email protected]

Bestanden

Er zijn geen bestanden om te downloaden

FAQ

4.5 / 5 (20 reviews)
Onze klanten zijn erg tevreden met ons.
''Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam. Ziet je nog als mens en niet als een nummer. Als twee vrouwen in een toch wel mannenwereld met respect behandeld. Super fijn mannen!!!''
Bekijk reviews

© 2026 Willems Classics V.O.F..nl - Alle rechten voorbehouden